Przygotowania trwają. GKS przegrywa w Wyśmierzycach

Wciąż do rundy wiosennej przygotowują się gracze GKS-u Belsk Duży. W niedzielę, 7 marca br. podopieczni Mateusza Norberciaka musieli uznać wyższość MKS-u Wyśmierzyce.

Pierwsza połowa w wykonaniu graczy z Belska Dużego była bardzo dobra. GKS kontrolował przebieg meczu. Miał kilka groźnych uderzeń na bramkę rywala. W 40. minucie Kacper Cyranowicz trafił do siatki i po pierwszej odsłonie było 1:0 dla podopiecznych Mateusza Norberciaka.

Drugie 45. minut rozpoczęło się bardzo dobrze dla GKS-u. Po doskonałej akcji całego zespołu po raz drugi do siatki trafił Kacper Cyranowicz.

Niestety. Gospodarze z Wyśmierzyc po wprowadzeniu kilku korekt w składzie wyglądali nieco lepiej. Efektem tego były trzy trafienia.

Do startu radomskiej B klasy, w której występują piłkarze GKS-u jeszcze ponad miesiąc. Zawodnicy Mateusza Norberciaka ciężko pracują na treningach, a praca ta na pewno przyniesie zamierzone efekty już w rundzie wiosennej!

MKS Wyśmierzyce – GKS Belsk Duży 3:2 (0:1)
Dla GKS-u: Cyranowicz 40, 53

GKS: Daniel Górzyński – Szymon Kazimierski, Volodymyr Lytvyn, Kamil Bocheński, Patryk Rybiński – Krystian Onuczyński, Jan Rybicki, Daniel Wysocki, Michał Norberciak – Rafał Maciak, Kacper Cyranowicz.
Grali również: Krzysztof Kowalski, Zawodnik Testowany.