Z warszawskiej A klasy do GKS-u!

Trwa przerwa zimowa. Podopieczni Mateusza Norberciaka szlifują formę, a zarząd klubu co chwilę myśli o wzmocnieniach. Czas na odkrycie pierwszej z kart!
Po kilku sezonach spędzonych w Rozwój Warszawa, pochodzący z ulicy Kozietulskiego w Belsku Dużym - Daniel Jakubik wraca do GKS-u!
Daniel reprezentował nasze barwy w sezonach 2014/15 i 2015/16. W tym czasie wystąpił w 13. meczach, zdobywając 3. bramki. Później na zasadzie transferu przeniósł się do Warszawy, gdzie spędził kolejne lata swojej piłkarskiej przygody. W tym czasie zajmował ze swą drużyną wysokie lokaty w rozgrywkach warszawskiej Klasy A. Tak było chociażby w covidowym sezonie 2019/2020, Jego Rozwój ukończył rundę jesienną na 6. miejscu, a sam zawodnik zagrał w dziesięciu (na dwanaście) spotkaniach.
W tym sezonie w barwach warszawskiej ekipy Jakubik wystąpił w sześciu meczach. Niestety, drużyna założona przed kilkoma laty wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

Daniel, witaj w domu!