Młodzi piłkarze poznali rywali

Młodzieżowe drużyny z Belska Dużego poznały rywali, z którymi zmierzą w piłkarskich rozgrywkach na wiosnę.

W rundzie wiosennej Belsk Duży reprezentowany będzie przez dwie drużyny GKS-u Belsk Duzy (rocznik 2004 i 2006).

Przejadą ponad 800 kilometrów!
Grający w II lidze okręgowej juniorzy młodsi GKS-u Belsk Duży z rocznika 2004 w rundzie wiosennej spotkają się z ekipami z Radomia, Kazanowa, Jastrzębia, Rzeczniowa, Mogielnicy oraz Jastrzębi. Młodzi zawodnicy spędzą w autokarze ponad 800 kilometrów! Najdalszy wyjazd czeka ich do Rzeczniowa (105 km), zaś najbliższy do Mogielnicy (16 km).

Osiem spotkań przed trampkarzami
Nieco krótszą ligę będą mieć zawodnicy GKS-u z rocznika 2006 (i młodsi). Podopieczni Daniela Piechala rywalizować będą z AP Szydłowiec, Iskrą Zbrosza Duża, LKS Promna oraz Sz. P. Radomiak Radom.

Jak widać czeka nas bardzo ciekawa wiosna w wykonaniu młodzieżowych drużyn z Belska Dużego. Przed piłkarzami GKS-u dwadzieścia spotkań.. Oby Nasze drużyny jak najczęściej schodziły z boiska z wygraną! Pierwsze spotkania już 20 marca!

Źródło: własne/MZPN