Zimowe granie rozpoczęte. GKS przegrał z KS Lesznowola

Za piłkarzami GKS-u Belsk Duży pierwsze spotkanie w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Podopieczni Mateusza Norberciaka musieli uznać wyższość KS Lesznowola.

Trener belskiej drużyny w pierwszym spotkaniu w 2021 roku miał do dyspozycji 20. zawodników. W wyjściowej “jedenastce” pojawił się jeden debiutant. Każdy z piłkarzy rozegrał około 45. minut.

Nieco lepiej wyglądała jednak drużyna z A klasy. W pierwszej połowie do bramki Przemysława Załęskiego gracze Lesznowoli trafili po błędzie belszczan. Podobnie było przy golu na 2:0 i 3:1. Honorowe trafienie dla GKS-u zaliczył Michał Norberciak.

KS Lesznowola – GKS Belsk Duży 3:1 (1:0)
Karol Kołecki, Alan Sygnarek, Kamil Zieliński – Michał Norberciak

GKS Belsk Duży (skład wyjściowy): Przemysław Załęski – Marcel Podsiadło, Krzysztof Boroń, Kamil Bocheński, Damian Wysocki – Jan Rybicki, Daniel Wysocki, Damian Krawczyk, Rafał Maciak, Cezary Komorowski – Piotr Franczak.

Grali także: Michał Ciepieniak, Szymon Kazimierski, Daniel Górzyński, Michał Norberciak, Bartosz Jakóbowski, Kacper Cyranowicz, Krystian Onuczyński, Patryk Rybiński, Volodymyr Lytvyn.