Bez Głuchowa w B klasie

Drużyna GPSZ Głuchów postanowiła wycofać się z rozgrywek radomskiej klasy B. Klub ogłosił tę złą nowinę dzisiaj za pośrednictwem swojego konta na Facebooku. Oznacza to, że nasza drużyna w 7. kolejce mieć będzie pauzę.

Poniżej treść komunikatu GPSZ Głuchów:
"W ciągu ostatnich sześciu sezonów nasz klub przeżywał lepsze i gorsze chwilę. Dzisiaj nastają te gorsze. Zarząd klubu zmuszony został podjąć decyzję o zawieszeniu na rok udziału w rozgrywkach naszej drużyny w ramach Radomskiego Związku Piłki Nożnej na szczeblu B-Klasy. Niestety decyzja ta, wynika z czynników niezależnych od nas. Wpłynęła na nią nie tylko aktualna sytuacja finansowa ale również organizacyjna klubu. Podejmowane kolejne próby kontynuowania działalności GPSZ Głuchów niestety nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Dzisiaj oficjalnie ROZPN zaakceptował i potwierdził wycofanie naszej drużyny z rozgrywek i po sześciu sezonach nasza drużyna na rok opuszcza boiska B-Klasowych rozgrywek. Czasem trzeba zrobić krok w tył aby później można było zrobić pięć kroków naprzód i miejmy nadzieje że w naszym przypadku te słowa znajdą zastosowanie za rok. Chcielibyśmy podziękować wszystkim którzy wierzyli w ten klub i w kolejny sezon. Działalność klubu nadal będzie kontynuowana. Przed nami wybór nowego zarządu oraz ustalenie planu na najbliższy rok. Z pewnością do zobaczenia na boiskach B-Klasy w przyszłym sezonie!
Informacje o dalszych planach klubu będziemy przekazywać na bieżąco."