Owocna przerwa

Aż dziewięciu nowych piłkarzy zasiliło nasz klub przed zbliżającym się sezonem. Wśród nich są zawodnicy, którzy mają za sobą grę na wyższym poziomie

Trójka z Błędowa
Najwięcej, bo aż trzech zawodników dołączyło do nas z A klasowego Sadownika Błędów. Barwy GKS-u w nowym sezonie przywdzieją: 21 letni obrońca - Mateusz Noga, 24 letni pomocnik - Konrad Kucharczyk oraz 36 letni - Rafał Maciak. Cała trójka w zeszłym sezonie była głównymi aktorami zespołu, który w A klasie zajął 4. miejsce.

Najwięcej minut w teamie Mariusza Nowaka zaliczył Mateusz Noga. Młody obrońca grał w 25. meczach (1803. minuty) i raz zdołał wpisać się na listę strzelców. Dużo grali także dwaj pozostali zawodnicy. Konrad Kucharczyk rozegrał 18 meczów (1441. minut) i pokonał bramkarza rywali dwukrotnie. Najbardziej doświadczony - Rafał Maciak rozegrał o jedno spotkanie więcej od Kucharczyka (1598. minut). Strzelił trzy bramki.

Ojciec i syn
Grał w czwartej lidze, a teraz zagra w Belsku Dużym. Mowa o Patryku Bilskim. 23-letni zawodnik w rundzie jesiennej sezonu 2014/15 był podstawowym zawodnikiem IV. ligowej Zwolenianki Zwoleń. Ostatnie pół roku pomocnik bądź napastnik spędził w A klasowym Zamłyniu Radom. To stąd został na rok wypożyczony do GKS-u.

Powroty i nowe twarze
Do gry po półrocznej przerwie powrócił 36-letni pomocnik - Arkadiusz Gwadera. Koszulkę GKS-u ponownie założy także obrońca - Kamil Bocheński. Oprócz wymienionej dwójki nasz klub zasilili także: Piotr Noga (ostatnio Mogielanka Mogielnica), Szymon Kazimierski (ostatnio SKS Potworów) oraz młodzieżowiec - Dominik Koziński (ostatnio Mazowsze Grójec).