Zorza Klwów za mocna

Seniorzy GKS-u Belsk Duży musieli uznać wyższość Zorzy Klwów w niedzielnym spotkaniu radomskiej klasy B. Podopieczni Mateusza Norberciaka przegrali 2:3…

W pierwszej odsłonie meczu GKS grał poniżej oczekiwań. Gospodarze wyprowadzili dwa ciosy, lecz bramki padały po indywidualnych błędach graczy z Belska Dużego. Zorza powinna schodzić na przerwę z trzy-bramkową przewagą, lecz w ostatnich minutach połowy nie strzelili rzutu karnego.

Druga połowa była już nieco lepsza w wykonaniu belszczan. Ekipa GKS-u doprowadziła do wyrównania. Najpierw rzut karny na gola zamienił Volodymyr Lytvyn. Chwilę później było 2:2, a futbolówkę głową do siatki skierował Cezary Komorowski.

Gospodarze próbowali zaskoczyć GKS z rzutów wolnych. Dwoma doskonałymi paradami popisał się Damian Górzyński. W ostatniej minucie podstawowego czasu gry nie miał jednak szans z celnym uderzeniem Zorzy…

Zorza Klwów – GKS Belsk Duży 3:2 (2:0)
S. Nowak 19, 28; Makowski 90 – Lytvyn 64 (k), Komorowski 78

GKS (wyjściowa 11): Górzyński I – Podsiadło, Lytvyn, Bocheński, Górzyński II – Komorowski, Krawczyk, Maciak (C), Onuczyński, Kaliciński – Norberciak.
Grał również: Kowalski.