Remis młodzików z Juniorem Radom

Wynikiem 1:1 zakończyło się sobotnie spotkanie GKS-u z Juniorem Radom. Podopieczni Daniela Piechala wyszli na prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. Goście wyrównali chwilę po przerwie.

Po doskonałym początku ligi w Jedlni tym razem młodzi piłkarze GKS-u stanęli przed dużo trudniejszym zadaniem. Na przeciwko nich stanęli gracze spadkowicza z 1. ligi okręgowej.

GKS rozgrywał dobre zawody. W 27. minucie podopieczni Daniela Piechala wyszli na prowadzenie .Z rzutu rożnego zacentrował Bartłomiej Legucki. W polu karnym Juniora zakotłowało się. Najlepiej w podbramkowym zamieszaniu zachował się Bartosz Jakubczak, który trafił do siatki pewnym uderzeniem.

Goście z Radomia wyrównali w 36. minucie wykorzystując błąd w ustawieniu młodych piłkarzy z Belska Dużego.

Siedem minut przed końcem gracze z Belska powinni rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. W dogodnej sytuacji w słupek trafił Bartosz Jakubczak.

GKS Belsk Duży - Junior Radom 1:1 (1:0)