Wysokie zwycięstwo Młodzików

Od wysokiego zwycięstwa rozpoczęli rundę wiosenną piłkarze GKS-u Belsk Duży z rocznika 2005/2006. Podopieczni Daniela Piechala rozgromili w Jedlni Królewskich 14:0.

Pierwsza połowa nie zapowiadała, aż takiego pogromu. Po pierwszym trzydziestu minutach w Jedlni było 3:0 dla GKS-u, a gole strzelali: Bartłomiej Legucki (dwa) oraz Mateusz Hermanowicz.

Prawdziwa strzelanina miała miejsce podczas drugiej części meczu. Podopieczni do siatki rywala trafili aż jedenastokrotnie ustalając wynik na 0:14.

GKS Królewscy Jedlnia - GKS Belsk Duży 0:14 (0:3)
Legucki 7, 10; 38, 50; Hermanowicz 26, 39; Jakubczak 32, 34, 36; Artur Piechal 47, 51, 60; Łokucijewski 53, Maciejczyk 59

GKS: 22. Biniszewski - 10. Hermanowicz, 8. Jakubczak, 9. Kempka, 6. Kowalczyk, 11. Legucki, 4. Łokucijewski, 3. Maciejczyk, 7. Piechal.

Rezerwowi: 5. Humennyj, 18. Jakubczak, 13. Kołacz, 14. Szcześniak