Porażka w Wolanowie

W ramach 4. kolejki radomskiej Klasy B GKS Belsk Duży musiał uznać wyższość lidera rozgrywek – Jaguara Wolanów. Podopieczni Bartosza Pszczółkowskiego zachowali jednak fotel wicelidera.

Gospodarze bardzo dobrze weszli w mecz. Po 15 minutach prowadzili już 2:0 . Dwukrotnie wykorzystali gapiostwo obrońców belszczan.

Na początku drugiej odsłony zawodnicy z Wolanowa trafili z rzutu wolnego na 3:0. Później swoje dogodne sytuacje miał nasz zespół. Honorowe trafienie zanotował Mykola Frankiv, któremu asystował Volodymyr Ufimtsev. W jednej z ostatnich akcji meczu pomocnik gospodarzy uderzeniem z dystansu ustala wynik meczu na 4:1.

– Zagraliśmy słaby mecz i na wyciąganie wniosków przyjdzie jeszcze pora – napisano na oficjalnym Facebooku zespołu.

Teraz przed GKS-em kolejne spotkania. A to najbliższe już w niedzielę, 17 września o godz. 15:00. Na własnym boisku podejmą Syrenka Soccer School Białobrzegi.

Jaguar Wolanów – GKS Belsk Duży 4:1 (2:0)
Maj 8, 15; Zdonek 57, 90+2 – Frankiv 80

Jaguar: Gibała – Kazała, Derleta, Siwak, Sieradz – K. Pikiewicz, P. Sambor – Neska, Zdonek, Wójcicki – Maj oraz Majewski, Łobodziński, F. Pikiewicz, K. Sambor, B. Siara, Sukiennik, Trojanowski.

GKS: Załęski – Piechal, Boroń, Bińkiewicz, Ufimtsev – Dąbrowski, Legucki – Łokucijewski, Prokopczyk, Kowalczyk – Frankiv oraz Baczyński, Bocheński, Cyranowicz, Kowalski.