O przełamanie u siebie!

Po dwóch porażkach na starcie sezonu piłkarze GKS-u Belsk Duży po raz pierwszy zagrają na własnym boisku. Przeciwnikiem podopiecznych Tomasza Niemirskiego będzie Tęcza Augustów. Początek niedzielnego meczu o godz. 15.

Nie tak miał wyglądać początek rozgrywek w wykonaniu piłkarzy z Belska Dużego. Po bolesnej porażce w Zbroszy Dużej, przed tygodniem podopieczni Niemirskiego ulegli w Błotnicy rezerwom tamtejszego Klubu Sportowego 2:3. Była walka, sytuacje bramkowe, ale po raz kolejny zabrakło szczęścia...

Teraz czas na przełamanie. GKS po raz pierwszy w sezonie rozegra mecz w roli gospodarza. Przeciwnikiem będzie Tęcza Augustów. Podopieczni Dariusza Karczewskiego po dwóch spotkaniach mają na swoim koncie jeden punkt. Na inaugurację ligi Augustowianie ulegli Megawatowi 1:4, a tydzień temu podzielili się punktami z Blaskiem Odrzywół.

GKS ma dobre wspomnienia z meczów z Tęczą Augustów. W poprzednich rozgrywkach Belszczanie ograli ich u siebie 5:0, zaś na wyjeździe po zaciętym meczu zwyciężyli 4:3.

Zapraszamy wszystkich kibiców do Belska Dużego na stadion gminny przy ul. Szkolnej 9! Potrzebne jest nam wasze wsparcie!