Remis w meczu z Tęczą

Podopieczni Tomasza Niemirskiego zremisowali 1:1 z Tęczą Augustów. Goście wyszli na prowadzenie w 13. minucie. Kilka chwil później do wyrównania doprowadził Arkadiusz Bogucki.

Mecz z Tęczą rozpoczął się z 15. minutowym opóźnieniem. Wszystko przez to, że spotkanie zostało rozegrane w Grójcu. Na boisku w Belsku Dużym po ulewach w sobotę i niedzielę stała woda.

Goście szybko wyszli na prowadzenie. W 13. minucie piłkę w pole karne Przemysława Załęskiego wrzucał Daniel Galiński. Golkiper GKS-u niefortunnie interweniował i futbolówka wpadła do siatki.

Odpowiedź GKS-u była niemal błyskawiczna. Osiem minut później piłkę z lewej strony boiska wrzucił Radosław Namielski. W polu karnym najlepiej zachował się Arkadiusz Bogucki, który strzałem głową pokonał golkipera gości.

Po przerwie GKS ruszył do ataków. Dwie dogodne sytuacje miał Arkadiusz Bogucki. Raz piłkę z linii wybili obrońcy Tęczy, przy drugiej sytuacji napastnik GKS-u uderzył głową w poprzeczkę.

Za tydzień zagramy z GKS-em Stromiec. Mecz z trzecią ekipą tabeli odbędzie się najprawdopodobniej w sobotę.

GKS Belsk Duży - Tęcza Augustów 1:1 (1:1)
Bogucki 21 - Galiński 13

GKS: 1. Załęski - 5. Lewandowski (C), 18. Namielski D, 21. Skonieczny, 17. Namielski R - 13. Prokopczyk, 10. Wójcik (86, 14. Rybiński), 7. Kucharczyk (80, 2. Kolasa), 6. Kołosowski (62, 24. Sieńko), 11. Krawczyk (68, 19. Jakóbowski) - 8. Bogucki.

Żółta kartka: Bogucki (18. minuta)