Młodzież GKS-u z wysokimi wygranymi

Udany weekend mają za sobą piłkarze młodzieżowych drużyn GKS-u Belsk Duży, którzy zaaplikowali rywalom aż 15. bramek! Niestety swoim młodszym kolegom nie dorównali seniorzy, którzy na własnym boisku przegrali z GPSZ Głuchów 1:2.

Udany wyjazd
Jako pierwsi na plac boju wyszli zawodnicy z rocznika 2004. Juniorzy młodsi GKS-u grali w Gielniowie z miejscowym Orłem. Cztery bramki rywalom strzelił Kacper Cyranowicz, zaś trzy dorzucił Konrad Dąbrowski. Dorobek strzelecki uzupełniło trafienie Bartosza Jakubczaka.

Orzeł Gielniów – GKS Belsk Duży 0:8 (0:2)
Jakubczak 20, Cyranowicz 40, 60, 70, 75; Dąbrowski 53, 55, 80

GKS: Kruszewski – Kowalczyk, Podsiadło, Borkowski, Maciejczyk – Rudnicki, Hermanowicz – Legucki, Jakubczak, Kempka – Tworek.
Grali również: Cyranowicz, Nowocin, Dudek, Dąbrowski.

Trzy punkty u siebie
Domowy mecz mają za sobą trampkarze, którzy 7:0 wygrali z KS Warka. Czterokrotnie do siatki rywala trafił Filip Kowalczyk, zaś po jednej dołożyli Jarosław Humennyj, Kamil Kaniewski oraz Jakub Wojtczak.

GKS Belsk Duży – KS Warka 7:0 (2:0)
Kowalczyk 8, 34, 65, 69; Humennyj 42, Kaniewski 57, J. Wojtczak 60

GKS: Łokucijewski – A. Wojtczak, Maciejczyk, Piechal – J. Wojtczak, Szcześniak, Humennyj, Zawadzki – Kowalczyk, Kaniewski.

Domowa niemoc
Niestety w ślady swoich młodszych kolegów nie poszli seniorzy GKS-u. Do przerwy podopieczni Stanisława Bilskiego przegrywali z GPSZ Głuchów 0:1. Od początku drugiej odsłony grali lepiej prowadząc grę. W końcu w 60. minucie do wyrównania strzałem z linii pola karnego doprowadził Damian Górzyński. Niestety goście po kombinacyjnie rozegranym rzucie rożnym w 79. minucie ustalili wynik na 1:2.

GKS Belsk Duży – GPSZ Głuchów 1:2 (0:1)
Górzyński 60 – Abramowicz 39, Balcer 79

GKS: Załęski – Rybiński, Bocheński, Kolasa, Onuczyński – Tkaczyk (80. Walkiewicz), Bilski, Maciak, Cieślak, Górzyński – Jakóbczak (46. Rybicki).