MKS Wyśmierzyce w A klasie!

Zespół MKS-u Wyśmierzyce zagra w A klasie. Taką informację podał dziś Radomski OZPN. Wicemistrzowie poprzedniego sezonu w naszej grupie w rozgrywkach A klasy zastąpią rezerwy Radomiaka Radom.

Poniżej pełny komunikat opublikowany na stronie ROZPN.

Komunikat WR-1/J/15
"Wydział Rozgrywek i Ewidencji ROZPN po otrzymaniu pisma od RKS Radomiak 1910 S.A o wycofaniu z dniem 28.07.2015 r. drużyny rezerw tego klubu z rozgrywek Klasy A gr. II na sezon 2015/16, postanowił zgodnie z zasadami awansów i spadków na sezon 2014/15 pkt. 12 b nie rozgrywać barażu o awans, bo drużyna, która zajęła 2 miejsce w klasie B gr. I tj. Proch Pionki II wycofała się z rozgrywek na sezon 2015/16. Podjęto decyzję o awansowaniu do klasy A gr II drużyny MKS Wyśmierzyce, która zajęła 2 miejsce w klasie B gr II, celem uzupełnienia ilości drużyn w klasie A gr II na sezon 2015/16."