Ligowe ostatki z Blaskiem

Już w najbliższą niedzielę piłkarze GKS-u Belsk Duży zakończą ligowe zmagania w radomskiej Klasie B. Ostatnim przeciwnikiem podopiecznych Tomasza Niemirskiego będzie wicelider - Blask Odrzywół.

Blask Odrzywół do rundy wiosennej przystępował z pozycji lidera. Wiosna w wykonaniu zawodników z powiatu przysuskiego jest jednak słaba. W dziewięciu meczach podopieczni Jarosława Rzuczkowskiego zdołali zdobyć 15. punktów, wysoko przegrywająć m.in. z LZS Magnuszew i Iskrą Zbrosza Duża.

Mimo porażki w ostatnim meczu z LZS-em Magnuszew piłkarze GKS-u zagrają w niedzielę o to, by zakończyć rozgrywki na 2. miejscu. To jednak w tym roku nie da promocji o szczebel wyżej, ani nie zapewni gry w barażach o A klasę.

Wszystkich fanów GKS-u zapraszamy w niedzielę do Mogielnicy. Mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią, a początek zaplanowano na godz. 16!