Czarnecki nie będzie trenerem GKS-u

Adam Czarnecki nie będzie już trenerem seniorówGKS-u Belsk Duży. Umowa ze szkoleniowcem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Czarnecki trenerem belskiego zespołu został na początku 2022 roku. Był to debiut w roli szkoleniowca seniorskiego teamu. Prowadził GKS w 30. spotkaniach. W tym czasie jego drużyna zdobyła 64. punkty (bilans 2,13 pkt na mecz). Złożyło się na to 21 zwycięstw, 1 remis oraz 8 porażek.

W rundzie wiosennej sezonu 2021/2022, a więc na samym początku trenerskiej przygody Czarneckiego w Belsku Dużym, seniorzy GKS-u byli o włos od wywalczenia awansu do A klasy. Wtedy zabrakło zaledwie jednego gola do końcowego triumfu. W zakończonej niedawno kampanii 2022/2023 jego team zajął natomiast czwarte miejsce.

– Trenerze, dziękujemy za półtora roku pracy dla naszego klubu oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej!– napisano na oficjalnej stronie klubu.