Zwycięstwo ze Strażakiem Wielogóra

Seniorzy GKS-u Belsk Duży z kolejnym zwycięstwem! Tym razem wygrali ze Strażakiem Wielogóra 4:0 i awansowali na premiowane awansem – drugie miejsce.

Podopieczni trenera Adama Czarneckiego mecz rozpoczęli bardzo ospale. W pierwszej osłonie tworzyli sobie sytuacji, ale brakowało przysłowiowej kropki nad “i”. Blisko szczęścia byli kilkukrotnie. Piłka nawet wpadła do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego.

Po upływie godziny belski team w końcu otworzył wynik. Do siatki rywala pewnym, technicznym uderzeniem trafił Krystian Onuczyński. Chwilę później było już 2:0. Z rzutu wolnego dobrze strzelił Krzysztof Boroń, a skuteczną dobitką popisał się Łukasz Cieślak.

GKS kontrolował przebieg meczu. W ostatnich dziesięciu minutach dołożył kolejne dwa trafienia. Najpierw z rzutu karnego trafił Krzysztof Boroń. Kilka minut później po wrzucie z autu Łukasza Kowalskiego tor lotu piłki zmienił bramkarz gości.

Po tym spotkaniu GKS Belsk Duży awansował w tabeli na drugie miejsce. Ma tyle samo punktów co MKS Wyśmierzyce, i to właśnie z nimi zmierzy się w ostatnim ligowym spotkaniu. Spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe, w niedzielę 19 czerwca o godz. 17:00.

GKS Belsk Duży – Strażak Wielogóra 4:0 (0:0)
Onuczyński 60, Cieślak 62, Boroń 82(k), Kowalski 87

GKS Belsk Duży:1. Przemysław Załęski – 6. Maciej Jasiński, 19. Daniel Jakubik (46, 88. Krzysztof Boroń), 69. Tomasz Żygadło, 77. Łukasz Kowalski – 11. Filip Kowalczyk (80, 14. Patryk Rybiński), 5. Łukasz Cieślak, 70. Krystian Onuczyński (C), 8. Arkadiusz Bogucki (72, 99. Łukasz Kołosowski), 98. Piotr Franczak (85, 55. Dariusz Pardak) – 24. Mateusz Pawłowski (65, 7. Adam Kaliciński).