Żacy zainaugurowali rozgrywki

Najmłodsi piłkarze GKS-u Belsk Duży w ostatnią niedzielę zainaugurowali zmagania w Okręgowej Lidze Żaków. Podopieczni Daniela Piechala po meczu walki ulegli ekipie Orlika Radom.

Nasz zespół rozpoczął mecz bardzo dobrze. Już w drugiej akcji ofensywnej GKS wyszedł na prowadzenie. Do siatki Orlika trafił Paweł Maliszewski. Goście jednak szybko odpowiedzieli dwukrotnie, wykorzystując błędy w defensywie.

Druga kwarta to ambitna gra GKS-u, ale to Radomianie strzelili kolejne 3 bramki.

Trzecia piętnastominutowa część spotkania to kolejne dwa gole piłkarzy Orlika. GKS odpowiedział dwoma trafieniami. Najpierw swojego drugiego gola zdobył Paweł Maliszewski,  zaś chwilę później do siatki trafił Wiktor Wach.

Ostatnia kwarta to ewidentnie brak sił ze strony GieKSy i kolejne cztery trafienia dla oponentów.

Pierwszy mecz w lidze za naszymi młodymi futbolistami Zbierają oni cenne doświadczenie, a kolejne spotkanie już w następną sobotę, tym razem z Młodzikiem Radom.

GKS Belsk Duży - Orlik Radom 3:11 (1:2, 0:3, 2:2, 0:4)
Paweł Maliszewski x2, Wiktor Wach

GKS: Kacper Jakubczak, Paweł Żółcik, Michał Kępka, Paweł Maliszewski, Julian Krzechowicz, Wiktor Wach, Oskar Jachowski oraz Jakub Jankowski, Piotr Legucki, Krzysztof Kot, Oskar Dąbrowski, Mateusz Tuszyński, Maria Nowak.