UKS Tarczyn górą w sparingu

Drugiej porażki doznali podczas okresu przygotowawczego gracze GKS-u. Tym razem podopieczni Tomasza Niemirskiego musieli uznać wyższość UKS-u Tarczyn.

Po raz pierwszy podczas okresu przygotowawczego szkoleniowiec belskiego zespołu mógł skorzystać z usług Radosława Skoniecznego, Kamila Bocheńskiego i Jakuba Krawczyka. Po krótkiej pauzie do gry wrócił także Arkadiusz Gwadera. Problemy zdrowotne, praca i inne obowiązki spowodowały jednak, że w dzisiejszym meczu nie zagrali: Szymon Kazimierski, Daniel Wysocki, Damian Wysocki, Kamil Krawczyk, Arkadiusz Bogucki, Bartosz Jakóbowski oraz testowany w ostatnich dwóch meczach skrzydłowy.

Spotkanie dobrze rozpoczęli gracze z Belska Dużego. W pole karne zacentrował Kamil Lewandowski, lecz strzał głową Rafała Maciaka powędrował nad bramką.

Gracze z Tarczyna w 27. minucie wyszli jednak na prowadzenie, wykorzystując wątpliwą jedenastkę.

Podopieczni Niemirskiego udanie rozpoczęli drugie 45. minut. Chwilę po rozpoczęciu w spotkaniu z UKS Tarczyn był już remis. Gola strzelił Rafał Maciak, który wykorzystał doskonałe dogranie Jakuba Wójcika. Wynik mógł być jeszcze wyższy, bo chwilę przed bramką Maciaka rzut karny wykonywany przez Łukasza Kołosowskiego odbił golkiper z Tarczyna.

UKS Tarczyn trzy bramki dołożył w końcówce spotkania. Były to w głównej mierze błędy indywidualne oraz brak sił ekipy z Belska Dużego.

Mamy nadzieję, że za tydzień w meczu z Sadownikiem Błędów będzie już o wiele lepiej!

GKS Belsk Duży - UKS Tarczyn 1:4 (0:1)
Maciak 53

GKS (skład wyjściowy): Załęski - Wójcik, zawodnik testowany, Skonieczny, Bocheński - Lewandowski, Maciak, Gwadera, zawodnik testowany, Noga - Kołosowski.

Grali także: Kolasa, Krawczyk, Kowalski.