Tylko remis w meczu na szczycie

Tylko remisem zakończył się niedzielny mecz GKS-u z wiceliderem KS Magnuszew. Gola dla belszczan zdobył w 5. minucie Rafał Maciak.

GKS rozpoczął spotkanie idealnie. Już w piątej minucie podanie Kamila Lewandowskiego na gola zamienił Rafał Maciak.

Belszczanie mogli schodzić do szatni przy dwubramkowym prowadzeniu. Dogodnej okazji około 30. minuty nie wykorzystał jednak Bartosz Jakóbowski.

W drugiej połowie goście z Magnuszewa rzucili się do ataku. Co i rusz stwarzali zagrożenie pod bramką Jakuba Wójcika. Ten jednak nie dał się pokonać.

Podopieczni Kamila Lewandowskiego również mieli swoje okazje. Piłkę wprost w golkipera posłał Mateusz Noga, zaś strzelec gola – Rafał Maciak został powalony w polu karnym. Sędzia jednak był nie ugięty i nie wskazał na “wapno”.

KS Magnuszew dopiął swego w 87. minucie. Goście doskonale wykorzystali złe ustawienie belszczan. Pierwszy strzał obronił Jakub Wójcik, lecz z dobitką nie miał już szans…

Za tydzień GKS Belsk Duży zakończy rundę jesienną. W Odrzywole zmierzymy się z wiceliderem – Blaskiem Odrzywół.

GKS Belsk Duży – KS Magnuszew 1:1 (1:0)
Maciak 5 – ? 87

GKS: Jakub Wójcik – Kamil Lewandowski, Daniel Wysocki, Radosław Skonieczny, Mateusz Noga – Kamil Krawczyk, Jakub Krawczyk (60. Michał Jakubczak), Arkadiusz Gwadera (C), Bartosz Jakóbowski (52. Arkadiusz Bogucki) – Rafał Maciak, Łukasz Kołosowski (80. Damian Wysocki).