Trenuj z nami! Zapraszamy na treningi!

Twój syn nudzi się w wakacje? A może drzemie w nim talent na wagę Roberta Lewandowskiego? Rodzicu! Nie zwlekaj! Zapisz go na treningi w GKS Belsk Duży!

Treningi piłkarskie odbywają się w środy i piątki na boisku gminnym w Belsku Dużym (przy ZGK). W naszym klubie szkolą się dwie grupy wiekowe. Od godziny 16:00 do 17:00 swoje zajęcia mają dzieci z roczników 2008/2009. Zaś od 17:10 do 19:00 trenują chłopcy z rocznika 2005/2006.

Oprócz zajęć zapewniamy boisko do treningów, które własnym kosztem zaczęliśmy remontować w minioną sobotę. Grupa rodziców oraz członkowie zarządu klubu zamontowali słupy pod piłkochwyty oraz ustawili boksy dla rezerwowych. Kolejnym krokiem będzie naciąganie siatki na piłkochwtyty, montaż bramek 2m x 5m oraz malowanie linii. Na owym boisku w lidze grać będą chłopcy z rocznika 2008/2009.

Zapewniamy także komfortowe warunki po treningu. Młodzi piłkarze mogą bowiem przebierać się w pięknej szatni zaprojektowanej na specjalne życzenie naszego klubu.

Rodziców chętnych dzieci zapraszamy do kontaktu telefonicznego z prezesem Danielem Krzechowiczem (tel: 504 198 135).

Krzysztof Kowalski Autor: Krzysztof Kowalski 21.04.2016 10:38 Lista aktualności Trenuj z GKS Belsk Duży! Trenuj z GKS Belsk Duży! Zarząd klubu GKS Belsk Duży zaprasza dzieci z Belska Dużego i okolic do treningów w naszym klubie! Treningi piłkarskie odbywać się będą przy Szkole Podstawowej w Belsku Dużym. Podzielone one będą na dwie kategorie wiekowe. Zajęcia dla dzieci z roczników 2007 i 2008 odbywać się będą w środy i piątki od 16:00 do 17:00. Młodszy rocznik (2005, 2006) trenować będzie w te same dni od 17:10 do 19:00. Trenerem prowadzącym obie kategorie wiekowe będzie pan Daniel Piechal - trener z licencją PZPN C. Oprócz treningów zapewniamy wspólne wyjazdy na mecze Legii Warszawa w ramach programu Kibicuj z klasą oraz udział w licznych turniejach piłkarskich. Rodziców chętnych dzieci zapraszamy do kontaktu telefonicznego z prezesem Danielem Krzechowiczem (nr 504 198 135). (http://gksbelskduzy.futbolowo.pl)