Startujemy z Wulkanem

Już w najbliższą niedzielę podopieczni grającego trenera, Tomasza Jaskólskiego zainaugurują sezon w radomskiej klasie B. Na początek GKS zmierzy się z Wulkanem Zakrzew. Początek spotkania o godz. 16 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Grójcu.

Drużyna Wulkanu Zakrzew wraca na radomską mapę piłkarską po sezonie przerwy. W miejscowości obok Radomia reaktywowano zasłużony klub, który w sezonie 2014/15 musiał wycofać się z rozgrywek. Wtedy to w rundzie jesiennej drużyna zdobyła zaledwie 4 punkty i postanowiła nie dokończyć sezonu. Najwyżej team założony w 1993 roku grał w IV lidze.

Teraz Wulkan to nie jest ta sama ekipa co choćby dwa lata temu. Na inaugurację ligi, Wulkan mający aspiracje na awans do A klasy uległ Blaskowi Odrzywół 1:6. Honorowe trafienie dla tego zespołu zaliczył Patryk Stankowski, który doskonale uderzył z rzutu wolnego.

Natomiast nasza drużyna w pierwszej kolejce pauzowała i dopiero w najbliższa niedzielę rozpocznie grę na boiskach radomskiej klasy B. Mamy nadzieję, że od dobrego wyniku!

Zapraszamy do Grójca!