Skuteczna pogoń GKS-u

Po raz kolejny charakter pokazali podopieczni Tomasza Niemirskiego. GKS wygrał z Tęczą Augustów 4:3, choć do przerwy przegrywał różnicą dwóch goli.

GKS wszedł w spotkanie z Tęczą doskonale. Już po 120. sekundach podopieczni Tomasza Niemirskiego prowadzili 1:0. Piłkę z autu wyrzucił Kamil Lewandowski. Futbolówka przeleciała przez pół pola karnego i trafiła pod nogi Kamila Krawczyka, który pewnym uderzeniem skierował ją do siatki.

Gospodarze szybko odpowiedzieli. W 5. minucie było już 1:1. Kolejne ciosy Tęcza wyprowadziła w 15 oraz 40. minucie i przy stanie 3:1 oba zespoły zeszły do szatni.

Druga odsłona gry rozpoczęła się od zdecydowanych ataków GKS-u. Te przyniosły efekt w 52. minucie. Swoje premierowe trafienie dla GKS-u zaliczył Mateusz Zawiska, który po zamieszaniu podbramkowym skierował futbolówkę do bramki.

Dziesięć minut później w Augustowie było już 3:3. Przy kolejnym zamieszaniu pod bramką rywala doskonale zachował się Bartosz Jakóbowski.

GKS decydujący cios wyprowadził w 80. minucie. Swojego drugiego gola w tym spotkaniu strzelił Kamil Krawczyk.

Tęcza Augustów - GKS Belsk Duży 3:4 (3:1)
Krawczyk 2, 80; Zawiska 52, Jakóbowski 62

GKS: Strzyga - Lewandowski (C), Wysocki, Królikowski, Kolasa - Krawczyk, Kołosowski, Prokopczyk, Zawiska, Jakóbowski (83. Rybiński) - Noga.