Seria przerwana. GKS przegrywa z Klwowem

Podopieczni Tomasza Niemirskiego ulegli w sobotę Zorzy Klwów 1:2. Honorowe trafienie dla GKS-u zaliczył Rafał Maciak.

Ten mecz nie układał się po myśli graczy z Belska Dużego. Po słabej grze w pierwszej odsłonie goście z Klwowa prowadzili 2:0.

W drugiej części meczu belszczanie zaczęli grać dużo lepiej. Mieli wiele dogodnych okazji do zdobycia gola, lecz szwankowała skuteczność. Gola strzelił Rafał Maciak, który skierował futbolówkę do siatki rywala z najbliższej odległości.

Już w najbliższy czwartek kolejny ligowy mecz. Tym razem seniorzy GKS-u będą nadrabiać zaległości spotkaniem z KS II Błotnica Stara.

GKS Belsk Duży – Zorza Klwów 1:2 (0:2)
Maciak 72 – Pakosz 23, Ulaski 45+5

GKS Belsk Duży: 1. Przemysław Załęski – 5. Kamil Lewandowski (C), 21. Radosław Skonieczny, 24. Rafał Kolasa, 11. Łukasz Kołosowski – 22. Tomasz Prokopczyk, 18. Arkadiusz Gwadera (80, 19. Bartosz Jakóbowski), 23. Rafał Maciak, 7. Łukasz Cieślak, 17. Mateusz Noga – 9. Piotr Franczak (46, 8. Arkadiusz Bogucki).