Seniorzy leją Chynów. Remis młodzików

Podopieczni Tomasza Niemirskiego wygrali drugi mecz w sezonie. Tym razem seniorzy GKS-u ograli GKS Chynów 6:0. Remis w starciu z liderem zanotowali za to młodzicy.

Sobotnie przedpołudnie było udane dla GKS-u. Gracze z Belska Dużego szybko rozpoczęli strzelanie. Już w szóstej minucie po dograniu od Piotra Franczaka gola zdobył Kamil Krawczyk.

Belszczanie dążyli do strzelenia kolejnych trafień. Zabójcze 12. minut w wykonaniu GKS-u poskutkowało bramkarzami Piotra Franczaka (dwie), Jakuba Wójcika oraz Arkadiusza Boguckiego.

W drugiej odsłonie GKS kontrolował przebieg meczu, a trafienie w 85. minucie zaliczył Arkadiusz Bogucki.

GKS Chynów - GKS Belsk Duży 0:6 (0:5)
Krawczyk 6, Franczak 29, 41; Wójcik 31, Bogucki 36, 85

GKS Belsk Duży: 1. Przemysłąw Załęski - 3. Rafał Kolasa, 21. Radosław Skonieczny (C), 18. Dariusz Namielski, 10. Jakub Wójcik (52, 24. Sebastian Sieńko) - 11. Kamil Krawczyk (62, 14. Patryk Rybiński), 23. Łukasz Cieślak (62, 19. Bartosz Jakóbowski), 8. Arkadiusz Bogucki, 22. Tomasz Prokopczyk (70, 2. Damian Wysocki) - 7. Mateusz Zawiska (75, 5. Arkadiusz Gwadera), 9. Piotr Franczak.

Najważniejszy mecz w sezonie rozgrywali w niedzielę młodzicy GKS-u. Podopieczni Daniela Piechala rywalizowali na boisku gminnym z Beniaminkiem Radom.

Po pierwszym trzydziestu minutach GKS prowadził. Z rzutu rożnego piłkę dokręcił Bartłomiej Legucki, a obrońca Beniaminka wbił futbolówkę do własnej siatki.

Tak druga, jak i pierwsza połowa były bardzo wyrównane. Beniaminkowi udało doprowadzić się do wyrównania na 10. minut przed końcem spotkanie i to Radomianie zagrają w barażu o wyjście do Pierwszej Okręgowej Ligi Młodzików.

GKS Belsk Duży - Beniaminek Radom 1:1 (1:0)

GKS: 1. Mikołaj Borkowski - 6. Filip Kowalczyk, 11. Bartłomiej Legucki, 3. Michał Maciejczyk, 4. Adam Łokucijewski, 7. Artur Piechal, 21. Mateusz Tworek, 8. Bartosz Jakubczak (C), 10. Mateusz Hermanowicz oraz 5. Jarosław Humennyj, 18. Bartosz Jakubczak.