Rozpoczynamy nowy sezon!

Nowy sezon, nowe nadzieje! Podopieczni Tomasza Niemirskiego meczem z Iskrą Zbrosza Duża rozpoczną ligowe zmagania w Keeza Klasie B, grupie II. ​Początek meczu w Zbroszy w niedzielę o godz. 18.

​Gracze GKS-u przygotowania do sezonu 2017/18 rozpoczęli w połowie lipca. W tym czasie rozegrali cztery gry kontrolne. Po dwóch słabszych meczach, w spotkaniach z reprezentantami warszawskiej klasy B team z Belska Dużego pokazał się z dobrej strony.

​Sparingi GKS-u przed rundą jesienną:
GKS Belsk Duży - LKS Wola Wola Chojnata 1:4 (Noga)
​GKS Belsk Duży - KS Potworów 0:6
GKS Belsk Duży - UKS Tarczyn 3:1 (Bogucki, Jakóbowski, Prokopczyk)
​GKS Belsk Duży - Walka Kosów 3:4 (Bogucki x2, Krawczyk)

Do zespołu dołączyło kilku nowych zawodników, którzy maja szansę zadebiutować już w pierwszym meczu z Iskrą. Po półrocznym pobycie w KS Lesznowola do Belska wraca Przemysław Załęski. Z tego samego klubu do GKS-u dołączył Sebastian Sieńko. Ponadto po krótkim epizodzie w Holandii do naszej ekipy wraca Jakub Wójcik.

Jeżeli chodzi o transfery z klubu, to do Sadownika Błędów na półroczne wypożyczenie odszedł Mateusz Noga. Ten sam klub, po pobycie w GKS-ie, reprezentować będzie Kamil Królikowski.