Porażka z Białką

Hokejowym wynikiem zakończył się drugi sparing podopiecznych Tomasza Niemirskiego przed zbliżającą się rundą wiosenną. Gracze GKS-u musieli uznać wyższość lidera skierniewickiej klasy B - Białki Biała Rawska.

Zespół z Białej Rawskiej szybko wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Na zegarze widniała 17. minuta, a lider klasy B prowadził z GKS-em 2:0. Pięć minut później było już jednak "tylko" 1:2. Gola po składnej akcji zespołu strzelił testowany skrzydłowy.

Białka potrzebowała dokładnie 120. sekund by odpowiedzieć trafieniem na 3:1. GKS jednak próbował wcisnąć piłkę do siatki i dogonić rywala. W 33. minucie trafił Mateusz Noga, lecz to rywale schodzili do szatni przy wyniku 5:2. W 40. i 45. minucie Przemysław Załęski był zmuszony dwukrotnie wyciągać piłkę z siatki.

Druga odsłona gry zaczęła się dobrze dla belskiego zespołu. GKS wyglądał dużo lepiej niż w pierwszej połowie, a w 61. minucie udokumentował to Mateusz Noga, który z 16. metrów pewnym uderzeniem pokonał golkipera Białki. Pod koniec spotkania rywalom udało się wbić gola na 6:3.

GKS Belsk Duży - Białka Biała Rawska 3:6 (2:5)
Testowany 22, Noga 33, 61 - ? 7, ? 17, ? 24, ? 40, ? 45, ? 84

GKS: Załęski - Kazimierski, Kolasa, Wójcik, Noga P - Jakóbowski, Maciak, Lewandowski, Kołosowski, Testowany - Noga M.

Grali również: Krawczyk, Wysocki, Testowany.