Młodzicy gonili wynik, ale znów wygrali!

W rozegranym wczoraj spotkaniu Młodzicy GKS-u odprawili z kwitkiem Drogowca Jedlińsk 2:1.

Zawodnicy z Belska zaczęli mecz z dużym animuszem. W pierwszych 10. minutach bardzo często graliśmy na połowie przeciwnika, stwarzaliśmy sobie bardzo dobre okazje bramkowe. Jednak albo bardzo dobrze spisywał się golkiper gości albo brakowało precyzji przy strzałach.

W 6. minucie bardzo składną akcję prawą stroną przeprowadzili gracze z Jedlińska. Po prostopadłym podaniu napastnik gości wychodzi na sam na sam z Mikołajem i nie daje szans naszemu bramkarzowi.

Kolejny mecz w którym gonimy wynik. Wola walki i ambicja pozwoliła doprowadzić do remisu jeszcze przed przerwą. Po rzucie rożnym w zamieszaniu piłkę do bramki posyła Bartłomiej Legucki.

Druga połowa to nasze nieustające ataki, wysoki pressing, który sprawia że przeciwnik popełnia coraz więcej błędów. Niestety nie możemy znaleźć sposobu na doskonale broniącego golkipera z Jedlińska. Dopiero w 54. minucie mocne dośrodkowanie Bartosza Jakubczaka w pole karne – bramkarz źle obliczył lot piłki i po golu samobójczym wygrywamy 2-1.

Przeciwnicy w drugiej połowie mieli jedną doskonałą sytuację na bramkę ale świetnie zachował się w bramce Mikołaj Borkowski. Główne zagrożenie stwarzali po rzutach rożnych.

GKS Belsk Duży - GKS Drogowiec Jedlińsk 2:1 (1:1)
Legucki 28, samobój 54 - ? 6

GKS: Mikołaj Borkowski - Jarosław Humennyj, Damian Kempka, Michał Maciejczyk, Bartłomiej Legucki, Filip Tworek, Artur Piechal, Adam Łokucijewski, Mateusz Hermanowicz oraz Mateusz Biniszewski, Bartosz Jakubczak, Filip Kowalczyk.