LKS Promna rywalem w Pucharze Polski

Dzisiaj w siedzibie Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej dokonano losowania par Pucharu Polski na szczeblu okręgu. W 1. rundzie przyjdzie nam się zmierzyć z LKS-em Promna.

Zespół z Promnej to rewelacja ostatniego sezonu w Campeon.pl lidze okręgowej. Team prowadzony przez trenerów Sikorskiego i Karolewskiego w ostatniej kampanii zajął drugie miejsce. Do bezpośredniego awansu zabrakło im zaledwie dwóch punktów. Dlatego też LKS przystąpił do baraży. Tam dwukrotnie uległ UKS Łady i w kolejnym sezonie znów będzie rywalizował w radomskiej "okręgówce".

My z zespołem, z którym zmierzymy się w pierwszej rundzie Zyko Dróg Pucharu Polski już rywalizowaliśmy. GKS miał okazję czterokrotnie krzyżować rękawice z Promną. Wszystko to miało miejsce w sezonie 2006/07 i 2010/11 w rozgrywkach B klasy.

Bezpośrednie mecze:
20.08.2006: GKS Belsk Duży - LKS Promna 0:3 (w/o)
01.04.2007: LKS Promna - GKS Belsk Duży 2:1
05.09.2010: LKS Promna - GKS Belsk Duży 1:5
03.04.2011: GKS Belsk Duży - LKS Promna 2:0

Bilans bramkowy: 8:6 dla GKS-u Belsk Duży

Mecz pierwszej rundy Zyko Dróg Pucharu Polski rozegramy 9 sierpnia o 17.