KS Magnuszew pokonany!

Jedenaste zwycięstwo w sezonie zanotowali piłkarze GKS-u. Dzisiejszego popołudnia podopieczni Stanisława Bilskiego ograli KS Magnuszew 4:1.

Belszczanie bardzo szybko wyszli na prowadzenie. W 5. minucie gracze GKS-u mieli rzut rożny, a centrę - po zamieszaniu w polu karnym - na gola zamienił Arkadiusz Gwadera. Nie minęło 60. sekund a było już 1:1. Goście bardzo skrzętnie przeprowadzili akcję i doprowadzili do wyrównania.

Podrażnieni gracze z Belska odpowiedzieli po 12. minutach. Premierowe trafienie w naszych barwach zaliczył Jakub Wójcik, który pokonał golkipera gości strzałem po krótkim rogu.

Mecz był bardzo wyrównany i toczony w szybkim tempie, ale to zespół Bilskiego wyprowadził kolejny udany cios. Tym razem bramkarza KS-u Magnuszew pokonał Mateusz Noga, dla którego było to siódme trafienie w tym sezonie. Popularny "Nóżka" wykończył bardzo dobrze rozprowadzoną kontrę Belszczan.

Obraz gry dużo nie zmienił się w drugiej odsłonie. GKS dołożył jedno trafienie, a autorem gola został Kamil Krawczyk. Podopieczni Bilskiego mogli wygrać to spotkanie znacznie wyżej, lecz marnowali dogodne sytuacje na potęgę. Warto podkreślić, że w naszej ekipie zadebiutował 16-letni Patryk Rybiński, który jak na pierwszy mecz zagrał całkiem dobrze.

Za tydzień podopieczni Stanisława Bilskiego mieli grać z KS II Warka. Jak wiemy zespół ten wycofał się z rozgrywek i z automatu dopisane będziemy mieć trzy oczka. Hit rundy czeka nas jednak za dwa tygodnie. Do Grójca przyjedzie lider z Radomia, który dziś pokonał Legion II Głowaczów różnicą zaledwie jednego gola. Już dziś zapraszamy na to spotkanie. Emocje gwarantowane!

GKS Belsk Duży - KS Magnuszew 4:1 (3:1)
Gwadera, Wójcik, Noga, Krawczyk

GKS (skład wyjściowy): Przemysław Załęski - Kamil Lewandowski, Daniel Wysocki, Jakub Wójcik, Szymon Kazimierski - Kamil Krawczyk, Mateusz Noga, Arkadiusz Gwadera, Patryk Bilski, Bartosz Jakóbowski - Arkadiusz Bogucki.

Grali także: Damian Wysocki, Łukasz Kołosowski, Kamil Munik, Patryk Rybiński.