Kolejny wyjazd. Tym razem gramy z Zorzą Klwów

Po raz czwarty w tym sezonie piłkarze GKS-u Belsk Duży zagrają na wyjeździe. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych Tomasza Jaskólskiego będzie GKS Zorza Klwów. Ekipa zamykająca ligową tabelę.

Ekipa z Klwowa weszła w ten sezon z zerowym dorobkiem punktowym. Na inaugurację ligowych zmagań, Klwowianie ulegli 2:3 zawsze silnej ekipie Iskry Zbrosza Duża. W kolejnym meczu ekipa prowadzona przez Daniela Grzybowskiego uległa aż 1:10 Blaskowi Odrzywół w derbach regionu. W meczu tym Zorza wystąpiła w... dziewięcioosobowym zestawieniu. W 4. kolejce drużyna mecz zakończyła znów bez punktu. Tym razem przegrała 2:4 z Wulkanem Zakrzew. Ponadto nasz niedzielny oponent nie pojechał na mecz z Legionem II Głowaczów.

Dotychczasowe mecze Zorzy Klwów pokazują, że jest to ekipa bardzo nieobliczalna i silna u siebie. GKS z ostatnich trzech wyjazdów przywiózł sześć oczek. Kibice jak i cały sztab szkoleniowy mają nadzieję, że jutro w Klwowie drużyna z Belska znów wywalczy komplet punktów.

Jeśli chodzi o historię spotkań z Zorzą, to jest ona na plus dla GKS-u. Nasz team w poprzednim sezonie poległ w Grójcu w meczu domowym 1:2. Doskonale zrehabilitował się jednak na zakończenie sezonu. Drużyna prowadzona wówczas przez Stanisława Bilskiego wygrała 8:0. Teraz tak wysoki triumf ciężko będzie powtórzyć. Kto wie jednak, na co stać, tak naprawdę naszą drużynę?!

Początek jutrzejszego meczu o godz. 17 na stadionie w Klwowie. Zapraszamy naszych kibiców!!!