Kolejne zwycięstwo w sparingu

GKS Belsk Duży niepokonany w przedsezonowych sparingach. Nasz zespół odprawił dziś Perłę Złotokłos 1:0. Gola dla Belszczan strzelił grający trener - Tomasz Jaskólski.

Dzisiejsze spotkanie toczone było w dobrym tempie. Gol dla GKS-u padł w 20. minucie kiedy to grający trener minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej siatki.

Gracze gości otrząsnęli się dopiero w drugiej połowie, ale na posterunku znajdował się zawsze Przemysław Załęski.

Co ciekawe ekipa Perły wystawiła w meczu dwie "jedenastki". W ich szeregach zagrało także kilku zawodników trenujących w pierwszym zespole.

GKS Belsk Duży - Perła II Złotokłos 1:0 (1:0)
Jaskólski 20

GKS: Załęski - Lewandowski, Wysocki, Skonieczny, Kolasa - Krawczyk, Jaskólski (78. Górzyński), Maciak (80. zawodnik testowany), Jakóbowski - Kołosowski (60. Jakubczak), Bocheński (55. Rybiński).