Karny zadecydował. Załęski bohaterem!

Rzutem na taśmę wygrali piłkarze GKS-u pojedynek z KS Lesznowola. Jedynego gola, w ostatnich sekundach meczu zdobył z rzutu karnego Przemysław Załęski.

Dramatycznie układał się wczorajszy mecz dla GKS-u. Przez cały pojedynek z KS Lesznowola utrzymywał się wynik bezbramkowy. Kiedy wszyscy myśleli, że ekipa prowadzona przez Tomasza Jaskólskiego ugra zaledwie jeden punkt sędzia wskazał na “wapno”. Do rzutu karnego za zagranie ręką w polu karnym podszedł bramkarz Przemysław Załęski. Popularny “Załęs” pewnie wykonał “jedenastkę” i GKS mógł cieszyć się z piątego kompletu punktów w tym sezonie.

Już za tydzień w Grójcu zagramy mecz z liderem tabeli - Tęczą Augustów. Początek spotkania w niedzielę o godz. 13.

KS Lesznowola - GKS Belsk Duży 0:1 (0:0)
Załęski 90+4

GKS: Załęski - Kolasa, Jaskólski, Skonieczny, Lewandowski - K. Krawczyk, J. Krawczyk (46. Jakubczak), Gwadera, Noga (56. Kołosowski) - Maciak, Bogucki.