Iskra pierwszym wiosennym rywalem

Po wielu miesiącach przerwywraca najlepsza liga świata. Na początek podopieczni Stanisława Bilskiego podejmą w roli gospodarza Iskrę Zbrosza Duża.

Niedzielny pojedynek zapowiada się arcyciekawie. Na przeciw siebie staną dwie klasowe ekipy. Iskra Zbrosza Duża to drużyna, która wciąż marzy o grze w barażach. Trzecia siła radomskiej klasy B traci do naszego GKS-u zaledwie sześć oczek.

Piłkarze ze Zbroszy Dużej przystępują do pierwszego starcia ligowego po solidnym okresie przygotowawczym. W trakcie przygotowań rozegrali cztery mecze kontrolne. W swojej pierwszej grze podopieczni trenera Sobczyka ograli naszą drużynę 2:0. Kolejne mecze nie były już jednak tak udane. Mimo zwycięstwa z GKS-em Klwów 3:2 Iskra przegrała dwa kolejne pojedynki. Najpierw uległa liderowi skierniewickiej klasy B - LKS Woli Chojnacie 1:2, zaś w generalnym sprawdzianie przed rundą jesienną nasi przeciwnicy ulegli 1:6 A klasowemu - KS Błotnica.

Początek meczu o godz. 18 na boisku bocznym Mazowsza Grójec. Serdecznie zapraszamy na spotkanie. Emocji na pewno nie zabraknie!