Hit w Odrzywole

Nie 6 czerwca, a w najbliższą niedzielę zmierzą się z Blaskiem Odrzywół podopieczni Stanisława Bilskiego. Nasz zespół zgodził się bowiem na przełożenie spotkania w Odrzywole.

Niedzielny przeciwnik Belszczan to ekipa, która zajmuje w ligowej tabeli 6. miejsce z dorobkiem 29. oczek. Podopieczni Arkadiusza Skoniecznego wiosną to jednak zgoła odmienna drużyna. Po transferze Kamila Lewińskiego z trzecioligowego Oskara Przysucha Blask wygrał siedem spotkań i legitymuje się tytułem "Rycerzy Wiosny".

Najskuteczniejszym zawodnikiem ekipy z Odrzywołu jest - Kamil Lewiński. Snajper Blasku wbił rywalom 21. bramek, a potrzebował na to... siedem spotkań. Najwięcej razy do siatki rywala urodzony w Opocznie napastnik trafił w spotkaniu z Cechem Radom (pięć goli).

W rundzie jesiennej nasz zespół ograł Blask w Mogielnicy 4:0. Gole w tamtym spotkaniu strzelali Mateusz Noga (dwa), Kamil Bocheński oraz Łukasz Kołosowski. Po raz drugi w naszej historii z ekipą z Odrzywołu zmierzyliśmy się w zimowych przygotowaniach do sezonu. Wtedy po koncercie Lewińskiego GKS musiał uznać wyższość Blasku (przegrana 2:4).

Belski klub jako jedyny w lidze w tym sezonie na wyjeździe nie przegrał (8 zwycięstw i 2 remisy). Mamy nadzieję, że w niedzielę również przywieziemy komplet punktów do Belska! Początek meczu w Odrzywole o godz. 15. Zapraszamy!