GKS pauzuje. Inni grają

Seniorzy GKS-u Belsk Duży w najbliższy weekend mają wolne. To przymusowa pauza, która spotyka każdą drużynę.

Gracze z Belska Dużego bardzo udanie rozpoczęli rundę rewanżową B-klasowych zmagań. Podopieczni Mateusza Norberciaka, choć na początku musieli uznać wyższość lidera ze Stromca (0:3), to w kolejnych spotkaniach nie zaznali ani jednej porażki! GKS wygrał z Megawatem Świerże Górne (7:1), Zorzą Klwów (8:0) i KS Wysokin (4:2) oraz podzielił się punktami z wiceliderem – KP Stanisławice (5:5). Po tych meczach belska jedenastka plasuje się na wysokim – trzecim miejscu w tabeli.

W najbliższej kolejce GKS Belsk Duży będzie pauzował. Liga jednak będzie pędzić dalej. Najciekawiej zapowiadającymi się spotkaniami są mecze lidera i wicelidera. GKS Stromiec będzie mierzył się z Iskrą Zbrosza Duża, zaś KP Stanisławice pojadą na ciężki teren do Odrzywołu (mecz z KS Wysokin).

Mecze 17. kolejki:
GKS Stromiec – Iskra Zbrosza Duża
Zorza Klwów – Strażak Wielogóra
Megawat Świerże Górne – Jaguar Wolanów
KS Wysokin – KP Stanisławice

GKS do rywalizacji wróci już za tydzień. Ich rywalem będzie zamykający stawkę zespół Strażaka Wielogóra.