Dzień dziecka z GKS Belsk Duży!

Miło nam poinformować, że Zarząd Klubu wraz z trenerami Danielem Piechalem i Stanisławem Bilskim postanowił zorganizować aktywny dzień dziecka dla naszych najmłodszych zawodników.

W środę, 25 maja tuż po lekcjach w szkole o 15:00 udamy się autokarem do Rawy Mazowieckiej. Tam od 16:30 do 18:00 rozegramy mecze sparingowe z drużyna Mazovi Rawa Mazowiecka.

Orlicy zagrają na stadionie występującej w IV lidze, drużyny RKS Mazovia. Chłopcy z rocznika 2008 i młodsi na orliku przy Liceum Ogólnokształcącym.

Po meczach sparingowych udamy się w sąsiedztwo ruin Zamku Książąt Mazowieckich do restauracji „Pod Basztą” na obiadokolację.

Następnie wszyscy zawodnicy skorzystają z lekcji pływania w rawskim Aquarium Centrum Fit pod okiem 4 instruktorów pływania z Akademii Umiejętności p. Małgorzaty Melon.

Miło nam poinformować, że zajęcia na basenie sfinansowane będą przez sponsorów: Bank Spółdzielczy w Belsku Dużym oraz firmę ARNO. Rodzice zaś pokryją koszt przejazdu i obiadokolacji.

Informacja dla rodziców i zawodników:

1. Dzieci jada ubrane w stroje treningowe łącznie z getrami, ochraniaczami i butami. Orlicy w strojach klubowych. Po sparingu myjemy w szatniach ręce i twarz, przebieramy się w białe koszulki polo i spodnie dresowe, wygodne buty.

2. Nie zabieramy słodyczy, chipsów, chrupek itp. Tylko woda niegazowana, bezsmakowa, owoce.

3. Rzeczy na basen: klapki, kąpielówki, ręcznik, czepek niekoniecznie - najlepiej w małym plecaku lub reklamówce – jedna szafka dla 2 chłopców.

4. Na basenie jest kawiarenka, gdzie rodzice będą mogli coś zjeść.

5. Lekcję pływania będzie można obejrzeć z widowni basenowej. Konieczna jest zmiana obuwia na klapki.

6. Powrót do Belska po 21.