Dublet Cieślaka w meczu ze Stromcem

Zwycięstwem seniorów GKS-u Belsk Duży zakończył się mecz 17. kolejki radomskiej klasy B. Podopieczni Tomasza Niemirskiego odprawili GKS Stromiec 3:1.

Pierwszy mecz w roli gospodarza dla belszczan zaczął się doskonale. Po pierwszych 45. minutach na tablicy wyników widniał wynik 2:0. Obie bramki strzelił Łukasz Cieślak. Pomocnik pierwsze trafienie zaliczył z rzutu wolnego. Przy drugim, pokonał bramkarza po asyście Mateusza Nogi.

Druga część meczu była bardziej wyrównana. Dla GKS-u trafił Piotr Franczak, dla którego była to dziewiąta bramka, w dziesiątym występie w tym sezonie. Drugą asystę w tym meczu, a trzecią w tej rundzie zaliczył Mateusz Noga. Goście ze Stromca odpowiedzieli jednym trafieniem.

Po tym meczu GKS Belsk Duży plasuje się na 8. miejscu z dorobkiem 18. punktów. Za tydzień kolejny mecz. Tym razem w Grójcu podopieczni Niemirskiego zmierzą się piątym w tabeli, KS Lesznowola.

GKS Belsk Duży - GKS Stromiec 3:1 (2:0)
Łukasz Cieślak 11,30; Piotr Franczak 52 - Michał Jopek 73

GKS Belsk Duży: 1. Przemysław Załęski - 5. Kamil Lewandowski (C), 15. Daniel Wysocki, 24. Rafał Kolasa, 11. Łukasz Kołosowski - 22. Tomasz Prokopczyk (80, 3. Patryk Rybiński), Rafał Maciak (60, 14. Arkadiusz Gwadera), 10. Mateusz Zawiska, 7. Łukasz Cieślak, 17. Mateusz Noga (82, 21. Kamil Walkiewicz) - 9. Piotr Franczak (65, 8. Arkadiusz Bogucki).

GKS Stromiec: 1. Daniel Kwaśniewski - 4. Adrian Świniarski, 5. Ievgen Davydenko, 7. Paweł Biń (60, 23. Paweł Jopek), 8. Hubert Król (46, 99. Kacper Kozłowski, 11. Michał Jopek, 13. Rafał Żołądkiewicz, 16. Oskar Kozłowski, 17. Hubert Wieteska, 20. Mateusz Matysiak (68, 86. Dominik Duranc), 88. Marcin Woźniak.

Żółta kartka: 10. Mateusz Zawiska (76. minuta)
Sędziowali: Sebastian Ługowski (główny) oraz Mortka i Gierczak.