Dramaturgia w Wolanowie. GKS zwycięski!

Aż siedem bramek zobaczyli kibice zgromadzeni na meczu Jaguar Wolanów – GKS Belsk Duży. Zwycięsko z tego pojedynku wyszli podopieczni Stanisława Bilskiego, którzy wygrali 4:3.

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiego wyniku. GKS do przerwy prowadził bowiem 3:0! Dwie bramki strzelił Piotr Franczak, któremu dwukrotnie asystował Przemysław Załęski. Bramkę dołożył również Mateusz Jakóbczak

Gospodarze w drugiej części gry wzięli się za odrabianie strat. Doprowadzili do remisu i do końca obie ekipy biły się o zwycięstwo. W 90. minucie Damian Krawczyk zagrał piłkę w pole karne. W podbramkowym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Kamil Bocheński, który ustalił wynik meczu na 4:3.

Jaguar Wolanów – GKS Belsk Duży 3:4 (0:3)
Bramki dla GKS-u: Franczak x2, Jakóbczak, Bocheński

GKS: Załęski – Wysocki, Kolasa, Bocheński, Rybiński – Jakóbczak (Onuczyński), Walkiewicz (Romianowski), Bilski, Krawczyk, Górzyński – Franczak.