Długi weekend z GKS-em!

Jak długi weekend to tylko z meczem GKS-u! Już jutro (30 kwietnia) na stadionie przy Laskowej podopieczni Tomasza Niemirskiego zmierzą się z rezerwami Legionu Głowaczów.

Drużyna Legionu to niejako sąsiad GKS-u w ligowej tabeli. Oba zespoły dzieli zaledwie jeden punkt. Co ciekawe pierwsza konfrontacja w Głowaczowie zakończyła się porażką Belszczan 1:5. Jutro w Grójcu podopieczni Tomasza Niemirskiego będą mieli więc doskonałą okazję do rewanżu!

Piłkarze z miejscowości, w której wychował się Rafał Wolski (były piłkarz Legii, Wisły, a obecnie Lechii Gdańsk) w tej rundzie zdobyli sześć oczek. Legion ograł u siebie kolejno Iskrę Zbrosza Duża (8:0) oraz Wulkan Zakrzew (5:1). Piłkarze z Głowaczowa słabiej grają jednak w delegacjach. W tej rundzie ulegli Blaskowi Odrzywół 1:2, a w całym sezonie na wyjeździe nie zdobyli choćby punktu strzelając w czterech meczach tylko trzy gole!

Również sześć oczek na swoim koncie po starcie rundy wiosennej mają gracze GKS-u. Oni jednak w porównaniu do Legionu grali o jeden mecz mniej. Podopieczni Tomasza Niemirskiego są do bólu skuteczni grając w roli gospodarza. W czterech meczach GKS strzelił 18. bramek tracąc przy tym zaledwie pięć. Na boisku w Grójcu przegrały ekipy z Zakrzewa (3:5), Augustowa (0:5) oraz Stromca (1:7). Jedyni sposób na belszczan znaleźli gracze KS-u Magnuszew remisując przy Laskowej 1:1.

Niedzielny mecz będzie więc starciem ekipy nie tracącej punktów u siebie z drużyną, która wyjazdów nie lubi. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Przekonajcie się sami! Początek meczu o godz. 15 na stadionie przy Laskowej!