Derby regionu w Zbroszy Dużej

Po fantastycznym meczu z liderem z Augustowa GKS Belsk Duży czeka kolejne arcyważne spotkanie. Tym razem przeciwnikiem belszczan będzie drużyna Iskry Zbrosza Duża.

Gracze ze Zbroszy Dużej w ostatniej serii gier ulegli KS Lesznowola 2:3. Drużyna prowadzona od tego sezonu przez Włodzimierza Leszczyńskiego zajmuje w tabeli 5. miejsce. Gracze Iskry po ośmiu seriach gier zgromadzili na swoim koncie 13. oczek i oprócz meczu z Lesznowolą ulegli u siebie Tęczy Augustów.

Obie ekipy łączy osoba Adriana Furmańczyka. Najskuteczniejszy zawodnik Iskry (10 bramek) reprezentował barwy GKS-u m.in. w sezonie 2009/10. Prawdziwy kunszt strzelecki popularny "Furman" pokazał w tym sezonie, w meczu z GPSZ Głuchów. Wtedy zaaplikował rywalom aż pięć bramek!

Oprócz seniorów swoje mecze rozgrywać będą także żacy i młodzicy. Godziny meczów poniżej.

Rozkład jazdy GKS-u:
Sobota, godz. 11:30, żacy: Broń II Radom - GKS Belsk Duży
Sobota, godz. 17:00, młodzicy: GKS Belsk Duży - Drogowiec Jedlińsk (Grójec)
Niedziela, godz. 15, seniorzy: Iskra Zbrosza Duża - GKS Belsk Duży