Czterech zawodników dołączyło do GKS-u

Czterech piłkarzy dołączyło do GKS Belsk Duży przed startem rozgrywek w sezonie 2016/2017.

Pierwszym wzmocnieniem naszego zespołu jest grający trener - Tomasz Jaskólski. Były zawodnik Mazowsza Grójec trafił do nas na zasadzie wolnego transferu. 36-latek może grać na pozycji środkowego pomocnika.

Kolejnym zawodnikiem, który do nas dołączył jest Jakub Krawczyk. Dziewiętnastoletni piłkarz podobnie jak trener gra na pozycji środkowego pomocnika. Kuba trafia do nas na zasadzie rocznego wypożyczenia z Mogielanki Mogielnica.

Ostatnimi dwoma zawodnikami, którzy w sezonie 2016/2017 reprezentować będą nasze barwy są Adam Kaliciński oraz Remigiusz Biniszewski. Pierwszy z nich to piłkarz, który grywał w naszych zespołach juniorskich, a także przez krótki czas był piłkarzem juniorów Mazowsza Grójec. Drugiego z nich nie trzeba szerzej przedstawiać. Popularny "Remi" wraca do nas by odbudować swoją formę i zwiększyć rywalizację w zespole.

W porównaniu do poprzedniego sezonu z naszym zespołem pożegnało się sześciu zawodników. Z wypożyczenia do Mazowsza Grójec wrócił Dominik Koziński. Do warszawskiego Rozwoju postanowił się przenieść Daniel Jakubik, który mieszkając w Warszawie w naszych barwach zagrał zaledwie kilka spotkań.

Z naszym zespołem pożegnali się także Piotr Noga, Marek Prokopczyk, Patryk Bilski oraz Stanisław Bilski (rozegrał jeden mecz z Legionem II).