Cech kolejnym przeciwnikiem

Po tygodniowej przerwie do rozgrywek radomskiej klasy B wracają piłkarze GKS-u. W najbliższą niedzielę o godz. 15 podopieczni Stanisława Bilskiego zmierzą się z Cechem Radom. Mecz zostanie rozegrany na boisku bocznym Mazowsza Grójec.

Gracze GKS-u do meczu z Cechem podejdą po zwycięstwie nad Legionem II Głowaczów. Podopieczni Bilskiego mimo tygodniowej przerwy ciężko pracują przed meczem z Radomianami. Po porażce Młodzika w Odrzywole rywalizacja w czubie tabeli zaostrzyła się jeszcze bardziej i awans do A klasy z pierwszego miejsca radomskiej ekipy nie jest jeszcze ostatecznie przesądzony.

By jednak tego dokonać trzeba wygrać najbliższy mecz w Grójcu. Cech Radom to zespół, który w ligowej tabeli zajmuje wysokie, szóste miejsce. Forma Radomian w rundzie wiosennej to jednak "inna bajka" niż jesienią. Zespół prowadzony przez Lucjana Odzimka z sześciu rozegranych spotkań wygrał zaledwie jedno. 24 kwietnia na swoim boisku Cech ograł podpisującą tabelę drużynę Zorzy Klwów. Ponadto w wiosennej kampanii radomskiej klasy B nasz niedzielny przeciwnik trzykrotnie remisował (Blask 6:6, GKS Stromiec 1:1, Legion II 1:1)  oraz dwukrotnie schodził z placu gry pokonanym (Tęcza 2:4 oraz Iskra 2:3). Prawdziwy charakter radomianie pokazali jednak w pierwszym meczu wiosny, kiedy zdołali zremisować z późniejszą rewelacją rozgrywek - ekipą Blasku Odrzywół.

Kibice z Belska Dużego w pamięci mają spotkanie z jesienie. W meczu rozgrywanym w Radomiu GKS po wyrównanym pojedynku wygrał z Cechem 5:3. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Mateusz Noga, zaś dwa trafienia dołączył wprowadzony w drugiej odsłonie meczu, Łukasz Kołosowski.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie! Doping naszych fanów w tym spotkaniu będzie nam niezmiernie potrzebny!