Bilski nie jest już trenerem GKS-u

Zarząd GKS Belsk Duży informuje, iż trenerem zespołu seniorów przestał być Stanisław Bilski. Umowa z 50-letnim szkoleniowcem nie została przedłużona.

Stanisław Bilski był opiekunem GKS-u od lutego 2013 roku. W pierwszej rundzie na stanowisku trenera belskiego klubu pochodzący z Radomia szkoleniowiec zdobył 10. punktów w 11. meczach. Dużo lepiej było w sezonie 2013/14. Belski zespół zakończył rozgrywki B klasy na 5. miejscu.

Najlepszy sezon Bilskiego to ostatnia kampania klasy B. W 24 ligowych meczach zespół GKS-u zdobył 62. punkty i na drugim miejscu zakończył rozgrywki. Niestety w barażach nasz klub doznał porażki z Królewskimi Jedlnia.

Poprzez cały okres swej pracy Stanisław Bilski prowadził GKS Belsk Duży w 81. meczach. W tych spotkaniach zdobył 134. punkty. Poniżej prezentujemy dokładny bilans trenera.

Mecze: 81
Punkty: 134
Zwycięstwa: 41
Remisy: 11
Porażki: 29
Gole: 202 - 173

Zarząd klubu oraz piłkarze dziękują Stanisławowi Bilskiemu za trzy i pół roku oddanej pracy trenerskiej. Życzymy także powodzenia w dalszej karierze szkoleniowej!

W najbliższych dniach poznamy nazwisko nowego trenera GKS Belsk Duży.