Bez punktów w Zbroszy Dużej...

Zawodnicy GKS-u Belsk Duży mają za sobą mecze pełne emocji. Kolejne zwycięstwo w lidze zanotowali juniorzy. Niestety, w tragicznych okolicznościach swoje spotkanie przegrali seniorzy…

Juniorzy pną się w górę
Młodzi zawodnicy z rocznika 2005 (i młodsi) po dobrym spotkaniu pokonali Zwoleniankę Zwoleń. Było to dla nich drugie zwycięstwo z rzędu. Tydzień temu po dobrym spotkaniu wygrali z Iskrą Gózd (6:4). Juniorzy w tabeli plasują się na 4. miejscu wśród sześciu ekip.

GKS Belsk Duży – Zwolenianka Zwoleń 4:1 (1:1)
Antoszewski 37, Borkowski 51, Kowalczyk 52, Legucki 57– Marczak 26

Zadecydowały ostatnie minuty…
Cztery bramki nie wystarczyły do zwycięstwa seniorów GKS-u, którzy ulegli w Zbroszy Dużej miejscowej Iskrze. Podopieczni Adama Czarneckiego źle weszli w niedzielne spotkanie. W 17. minucie belski team przegrywał 0:2. W doliczonym czasie gry pierwszej odsłony padły jednak dwie bramki. Najpierw uderzeniem z dystansu golkipera Iskry pokonał Valerii Parshyn, a chwilę później strzałem głową do wyrównania doprowadził Krystian Onuczyński. Druga połowa to kolejne dwa trafienia: Krzysztofa Boronia z rzutu wolnego oraz Rafała Maciaka po długim zagraniu od Damiana Wysockiego. Niestety, gospodarze chwilę później zmniejszyli straty, a w doliczonym czasie, najpierw strzelili na 4:4, zaś chwilę przed końcowym gwizdkiem arbitra zdobyli zwycięskiego gola…

Porażka okupiona kontuzjami
Mecz z Iskrą Zbrosza Duża seniorzy GKS-u okupili dwoma groźnie wyglądającymi urazami. W 27. minucie urazu kolana doznał Łukasz Kowalski, który został odwieziony karetką do szpitala. Po strzeleniu gola na 4:2 boisko opuścił kapitan – Rafał Maciak, na którego wpadł golkiper gospodarzy… Obu piłkarzom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Iskra Zbrosza Duża – GKS Belsk Duży 5:4 (2:2)
Kamiński 15, 17; Białkowski 61, Zagroda 90, Zawadzki 90+4 – Parshyn 45+1, Onuczyński 45+4, Boroń 47, Maciak 56