Belski akcent podczas meczu Ligi Mistrzów

Młodzicy GKS Belsk Duży wprowadzali piłkarzy na mecz eliminacyjny Ligi Mistrzów: Legia Warszawa - Zrinjski Mostar.

Trzech chłopców z GKS Belsk Duży przebywa na stacjonarnym obozie piłkarskim organizowanym przez Legia Soccer Schools. W trakcie obozu dzieci odbywają zajęcia w Warszawie, głównie na terenach warszawskiego klubu. Organizatorzy sprawili wielką frajdę naszym zawodnikom – umożliwiając im wprowadzenie piłkarzy na mecz.

Mateusz Hermanowicz – wprowadzał „Legionistę”: GUILHERME, natomiast Mateusz Biniszewski i Filip Tworek piłkarzy drużyny przyjezdnej czyli Zrinjskiego Mostaru.

Trzeciego dnia uczestnikom udało się zrobić zdjęcie z selekcjonerem naszej kadry. Adam Nawałka akurat przebywał na obiektach przy Łazienkowskiej 3.

Tekst: Daniel Piechal
Źródło: www.legia.com / www.legia.net / http://www.legiasoccerschools.pl/ własne