GKS Belsk Duży - strona oficjalna

pon.

Aktualnoci

Zapowiedź II kolejki radomskiej B klasy!

• autor: Krzysiek Kowalski, 2013-08-21 17:47

Zapraszam do zapowiedzi II kolejki Colo Sport Klasy B grupy II. Znajdziecie w niej typy, a także moje indywidualne spostrzeżenia!

TKKF Grójec - Belweder Mogielnica
Typ: 1
Nowy zespół jakim jest Grójecki TKKF będzie faworytem spotkania z outsiderem radomskiej B-Klasy. W zespole TKKF gra paru zawodników, którzy niegdyś bronili barw IV-ligowego Mazowsza. Sama wygrana z LKS Pniewy (10. miejsce w sezonie 2012/13 w rozgrywkach A-Klasy) stawia drużynę z Grójca w gronie faworytów do awansu.

KS Lesznowola - MKS Wyśmierzyce
Typ: 1
KS Lesznowola to zespół, który do niedawna dla wielu kibiców "Bundesligi" był chłopcem do bicia. Jednak w końcówce sezonu, a także teraz zespół z powiatu grójeckiego może urwać punkty każdemu. W tamtym sezonie przekonali się o tym piłkarze  GKS Belsk Duży czy Sokoła Przytyk. O zespole z Wyśmierzyc znawcy piłki wiele niewiedzą. Na razie na ich koncie widnieje 0 punktów.

Tęcza Augustów - Pilica II Białobrzegi
Typ: 2
Jeśli oczywiście dojdzie do tego pojedynku to faworytem jest zespół rezerw III-ligowej Pilicy. Tęcza choć wygrała pierwsze spotkanie to jednak może wyglądać na tle zawodników z Białobrzeg, którzy to wsparci na pewno zostaną zawodnikami z czwartego szczebla rozgrywkowego w Polsce.

Iskra Zbrosza Duża - Zorza Klwów
Typ: 1X
Faworytem spotkania będą podopieczni Igora Hupało.Iskra to zespół, który w zeszłym sezonie zgromadził 38. punktów i jakby nie patrzeć był drugim zespołem (za Pilicą II) w tych rozgrywkach, który został w naszej grupie. Jednego możemy być pewni. Na pewno będzie to mecz walki, w którym zadecyduje jedna strzelona bramka więcej przez jedną z ekip!

GKS Chynów - GPSZ Głuchów
Typ: 2
Zespół z Chynowa na pewno będzie chciał odegrać się za przegraną w Belsku. Jednak to piłkarze z Głuchowa, którzy ulegli w stosunku 2:3 Chojniakowi są większym faworytem. Zespół ten gra dojrzały futbol, lecz w wielu spotkaniach towarzyszy im pech

LKS Pniewy - Chojniak Wieniawa
Typ: 1
Nowy trener, wielu nowych zawodników. Tak wygląda teraz przebudowana ekipa z Pniew. Pierwszy mecz nie potoczył się po ich myśli, lecz w pojedynku z Chojniakiem to oni powinni wyjść obronną ręką.

W kolejce ten pauzować będzie GKS Belsk Duży.

autor: Kolejorz11 2013-08-21 23:41:17

Profil Kolejorz11 w Futbolowo uksteczaaugustow.futbolowo.pl/index.php< br />Zapraszam

autor: kotlet76 2013-08-24 12:25:34

Profil kotlet76 w Futbolowo Liga Typerów na lkspniewy.futbolowo.pl
Serdecznie zapraszamy !!!!

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Cech Piekarzy RadomGKS Belsk Duży
Cech Piekarzy Radom 2:2 GKS Belsk Duży
2014-10-05, 15:00:00
    relacja »

Transfery

Transfery (sezon 2014/15)

PRZYBYLI :

Remigiusz Biniszewski
Mateusz Warchoł
Krzysztof Dorożyński
Arkadiusz Gwadera
Adam Kaliciński

ODESZLI :

Które miejsce zajmie GKS w rundzie jesiennej?

LKS Pniewy 3:5 FC Głowaczów
KS Sokół Sokolniki GPSZ Głuchów